Teenused


Plaatimistööd

Üle 10-aastase kogemusega pakume tipptasemel plaatimistöid. Meie teenused hõlmavad sanitaar- ja pesuruumide, kaubandus- ja tööstusruumide, terrasside, treppide, basseinide ning rõdude plaatimist, samuti looduskivide paigaldust ja professionaalset EPO-vuukimist. Oleme pühendunud kvaliteedile, kasutades parimaid materjale, plaatimistarvikuid ja tehnikaid. Usaldades meid oma plaatimistöödega, saate nautida professionaalset lähenemist, mis on rajatud aastatepikkusele kogemusele. Oleme uhked, et pakume tipptasemel plaatimistöid, mis rikastavad sinu ruumide esteetikat ja vastupidavust. Oma töös kasutame kvaliteetseid materjale ja tarvikuid tuntud tootjatelt nagu Sigma, Battipav, Solid, Ehwa, Carat, Distar, Mechanic, Specialist, Dovaro, Weber, Mapei, Kiilto, Sakret, Ceresit, Ardex, Fila.


Plaatimistööd

Sanitaar- ja pesuruumide plaatimine

Kaubandus- ja tööstusruumide plaatimine

Basseinide plaatimine

Treppide plaatimine

Terrasside plaatimine

Rõdude plaatimine

Aurusaunade plaatimine

EPO- vuukimine

Looduskivi paigaldus

Põrandate tasandustööd


Ehitus- ja viimistlusseadmete Rent

Meie rendivalikust leiate ehitus- ja viimistlusseadmed, sealhulgas plaatilõikurid nii käsitsi kui ka veega ning niiskusekogujad ja eristajad. Kui Te ei leia soovitud seadet, võtke meiega julgelt ühendust, ja me leiame Teile lahenduse. Esindame kvaliteetseid Itaalia ja Saksamaa tootjaid, kellel on pikk kogemus selles valdkonnas. Meie rendivalikus on Sigma, Battipav, Trotec, Remko ja Eibenstock, mis tagab, et kasutate usaldusväärseid ja tõhusaid seadmeid oma projektide jaoks.


Niiskuse Kogujad-Eristajad (Niiskusimurid)

Plaadilõikurid käsitsi

Plaadilõikurid veega

Lisateenusena tagame seadmetele kiire ja mugava transpordi

Plaatimistarvikute ja Tööriistade Müük

Plaatimistarvikud ja tööriistad kvaliteetseks ja mugavaks plaatimistööks. Meie valikus on tuntud tootjate, nagu Sigma, Battipav, Solid, Carat, Distar, Dedra, Tyrolite ja teiste, tasandussüsteemid, iminapad, plaadilõikurid, teemantfreesid, poleerkettad ning töölauad. Leia parimad plaatimistarvikud ja tööriistad meie laiast valikust ning tee oma plaatimistööd efektiivselt ja professionaalselt. Weber, Mapei, Kiilto, Sakret, Ceresit, Ardex, Fila jne.


Plaatimistarvikud

Plaatimistööristad

Plaatide tasandussüsteemid

Plaadilõikurid

Plaatide paigaldusvahendid

Plaatide hooldusvahendid

Tööriistakomplektid plaatimiseks

Kaitsevahendid plaatimiseks

Plaatide kinnitusvahendid

Plaatimistarvikute müük

Plaatimistarvikute rent

Kaasaegsete seadmete ja uudsete tehnoloogiate abil garanteerime Teile soovitud lõpptulemuse – pange meid proovile!

Soovid teada saada hinnangulist maksumust?
Võta meiega ühendust