Puurigeel Baumesser CoolGEL 250

Carat cool dip
Puuride jahutusgeel COOL DIP
13. nov. 2023
Solid plaatide tasandussüsteemi plaatimisankrud 1-3mm+HIGH
Solid plaatide tasandussüsteemi plaatimisankrud 1mm/1,5mm/2mm/3mm/HIGH (100tk pakis)
16. nov. 2023
Show all

Puurigeel Baumesser CoolGEL 250

16,00 

2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: CM14L-1 Kategooriad: ,

Baumesser CoolGEL 250

Puhta puurimise tagamiseks on oluline kasutada CoolGEL-i. Puurimisel kaasneb alati töötsooni saastumisega, olgu tegemist kuivpuurimise või jahutusvedelikuga puurimisega. Tolm või määrdunud vesi muudavad protsessi keerukaks ja lõpptulemusena tuleb töökoht puhastada.

CoolGEL on tõhus lahendus, mis muudab puurimise kontrollitavaks ja mugavaks. Pärast tööpinna märgistamist kantakse geel tulevase ava piirkonda. Puurimise ajal neelab geel lõikepuru, takistades nende laialimäärimist. Lisaks tagab geel tõhusa puurotsiku jahutamise, suurendades puurimiskiirust ja hoides puuriterade eluea kõrgena. Pärast puurimist piisab puurimisala pühkimisest lapiga, ja kõik on puhas ja kuiv.

CoolGEL sobib hästi erineva läbimõõduga puuriteradele ja on saadaval 250 g kaaluga anumas, mis jätkub mitme puurimise jaoks. Peamised komponendid on vesi, muutes geeli tervisele täiesti ohutuks isegi siis, kui see satub nahale. CoolGEL muudab puurimise protsessi kiiremaks, tõhusamaks ja mugavamaks, tagades samal ajal puhtuse ja jahutuse.

Kaal 0,5 kg
Mõõtmed 10 × 5 × 5 cm

Sulle võib meeldida ka…